La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

6

@Comentateiro @MarianoItalianoVero i wszyscy fani Bucks chyba kamień spadł z serca ;D
antek podpisał przedłużenie umowy z Bucks na kolejne 3 lata za 186 mln i w ostatnim roku opcja zawodnika na kwotę 60mln. Szkoda...
https://x.com/Giannis_An34/status/1716582922856149328/photo/1

konto usunięte

1

@fart GOAT poprowadzi nas do kolejnego tytułu

1

@fart Szkoda! Liczyłem że trafi do Spurs! ;)

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 A po co on w Spurs skoro mają Wembyego i od biedy Sochana?

1

@MesQueUnClub96 Do rotacji po szóste mistrzostwo.

0

@MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 Nie ukrywam, że chciałbym go zobaczyć w koszulce z napisem: CELTICS
BIg 3: Tatum - antek - Brown. aj.... ;D

0

@fart Już za trzy lata.

0

@FcPortoFan1999 Oj nie. Za dwa sezony Celtics ida w przebudowę także nic z tego.

1

@fart Całej kariery to Giannis nie spędzi w Wisconsin.

konto usunięte

1

@fart nie do powstrzymania by byli.

1

@fart bardzo bardzo dobra informacja :)
Swoją drogą, tez już nie możesz się doczekać zobaczyć Wemby w akcji ? Jestem okropnie ciekawy tego chłopaka. Nie powiem będę kibicować SAS w tym sezonie z uwagi właśnie na niego i Jeremiego.

1

@MarianoItalianoVero Tak już nie mogę się doczekać nie tylko Wemby, ale wszystkich tych młodych kozaków z TOP 6-7 Draftu. Nie ukrywam, że moja uwaga bedzie bardziej skupiona na Bostonie ;D i bardziej od Wemby będę śledził poczynania tego Cheta Holmgrena bo to może być grajek przez wielkie G.
Właśnie na tego młodego Holmgrena stawiam, że zgarnie nagrodę Rookie of The Year ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?