La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 767 Culés

8

Ja tam nie będę na razie krytykować czy atakować rządu opozycji dopóki nie obejma rządów i nie minie te 100 dni.

Wam też to polecam.

9

@barcelonaLM No to chyba jest logiczne. Ofc nie dla wszystkich a zwłaszcza konfiarzy

2

@Sulimo Ej, ja nie krytykuję na razie nikogo :(

10

@barcelonaLM Każdy polityk czy tam rząd to cel jest jeden czyli dostęp do koryta.Reszta schodzi na boczny plan.Coś tam wprowadzą,wiekszosc bedą mieć w dvpie i powiedzą ze trzeba x lat na naprawde tego wszystkiego.Pozniej ludzie się zirytują i beda glosowac na PiS.Po czym oni powiedzą dokladnie to samo.I tak bedzię sie to krecic az ty,ja i reszta umrze.

0

@Kgorecki2500 Mówie tu o totalnych odklejusach. Nie bede wynieniał nickow

konto usunięte

1

@Encore i tak to działa od 20 lat :D

konto usunięte

0

@Encore Przysłowiowe lanie wody, zapytam, byłeś na wyborach?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?