La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 588 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

0

Gdyby wybory mogły coś zmienić od razu by je zlikwidowali. A już sam Arystoteles uznał że demokracja i powszechne prawa wyborcze muszą doprowadzić do katastrofy. Marks pisał że powszechne prawa polityczne doprowadzą do socjalizmu

0

@kamil9040 Jeżeli nie demokracja to w takim razie co?

0

@kamil9040 Wybory dużo zmieniają dla polityków. To jest taka furtka bezpieczeństwa, by przekierować nienawiść do wyborców i w zależności od sytuacji nadać jakąś sprawczość i odpowiedzialność. Jakaś partia źle rządzi i rozkrada kraj? To wina tych, którzy na nich głosowali, naród wybrał, więc niech teraz się męczy. Jakaś partia dobrze rządzi i lepiej się żyje? To dzięki partii, to ich zasługa.

0

@skorupa1117 dla odmiany komunizm, dawno nie bylo:)

0

@skorupa1117 Republika gdzie prawa polityczne są ograniczone do pewnej liczby osób które więcej dają pąństwu niż z niego wyjmują. Czyli np dysponują pewnym majątkiem, są objęci poborem wojskowym i mogą być zmobilizowani na czas wojny

0

@kamil9040 W idealnym świecie by to może działało, niestety w warunkach kraju w którym ludzie nawet jak mają dużo chcą jeszcze więcej się to nie sprawdzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?