- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1227 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
17
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
39
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1227 Culés
2
Jaki polski piłkarz zrobił na Was największe wrażenie na żywo z boiska? Jako że stary jestem, to odpowiem Dziekan, a z młodszych Rafał Wolski- talent niebywały, tylko niestety niespełniony.
0
@Arkon Mieczysław Ożóg.
0
@tristan87 Szczerze mówiąc nawet o nim nie słyszałem.
1
@Arkon Największe wrażenie to kiedyś na mnie zrobił Sebastian Szymański jeszcze z czasów kiedy wchodził do Legii Warszawa.
1
@FcPortoFan1999 To mnie zaskoczyłeś. Ja nigdy nie byłem jego fanem. To już wolałem Jarka Niezgodę.
1
@Arkon Igor Lewczuk i Radek Majewski obaj w Pruszkowie. Pamiętam Igor to był młody szczupaczek a już pięknie chodził i Radek dla Niego przychodził cały stadion. Pamiętam jak dziś jak kręcił plackami z Groclinu w Pucharze Polski.
1
@Arkon Jarek Niezgoda miał dość krótki swój "prime" w Legii przed tym jak odszedł do Ameryki w połowie sezonu 2019/2020 i aż tak mi nie zaimponował jak Sebastian.On,mając tyle lat co Ja w sezonie 2017/2018 w pewnym czasie był liderem tej drużyny.