La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 852 Culés

1

SPOILER Gdzieś widziałem zarys fabuły Avengers 5 i 6, rzekomo aktualni bohaterowie mają ponieść klęskę, i na ratunek maja im wyruszyć Deadpool, Wolverine i Spiderman(Tobby Maguire). Z racji, że po tych czescisch Marvel planuje odciąć się od wszystkiego co do tej pory wyszło, nawet jezeli nie było spod szyldu MCU spodziewam się pojawienia X-menów, Fantastycznej 4 czy nawet Chrisa Evansa i Roberta Downey Jr w roli Kapitana Ameryki i Iron Mana.

5

@MarcepanowyKsiaze Obecny Marvel to potężne G. Ostatni dobry film, który jeszcze robił coś dobrze w tym uniwersum to Spider Man No Way Home. Doktor Strange to było wejście do Multiwersum, które okazało się totalnym dziadostwem a Sam Raimi się upokorzył wypuszczając ten twór. Thor Miłość i Grom już w ogóle trzeba przemilczeć, teraz to feministyczne dziadostwo dla LGBT, już pierwsze tego przesłanki były w scenie Endgame gdy nagle wszystkie kobiety razem się zebrały podczas bitwy i to był moment „girl power” zrobiony tak ostentacyjnie, że zawiało cringem. Marvel się pogubił i już się tak nie sprzedaje co pokazują wyniki finansowe. Reset jest tam potrzebny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?