La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1234 Culés

1

Tebas po porażce Realu przypominający Negreire, mówiący ze ma do zarzucenia sobie tylko rasizm wobec Viniego, pięprzacy dalej negatywnie o Barcelonie. Jaki to jest rak to ja nie mam żadnych pytan. Chłop powinien zostać wypierdolony na zbity pysk za jawne wspieranie jednego z klubów, a o innych rzeczach nawet nie wspominam.

0

@Janas11224 przecież on jest na wojennej ścieżce z Perezem tak jak z Tebasem. Wszystko sobie robią na złość, Tebas torpeduje superligę Pereza, Perez w ramach "wdzięczności" utrudnia umowę z CVC (czy jak tam to szło) plus teraz nie zgadza się na wpuszczanie dziennikarzy do szatni oraz zakazuje swoim zawodnikom udzielać wywiadów oficjalnej tv mającej prawa do ligi w Hiszpanii. poza tym co sam Tebas przyznaje nie rozmawia z Perezem od kilku lat...
Jeżeli to jest wspieranie Realu to ja wysiadam. To że ten .... robi nam pod górkę z limitami płacowymi nie oznacza jednocześnie że wspiera inny klub. Tamtym też daje się ładnie we znaki.
Na szczęście jeszcze 4 lata i koniec z jego rządami. Choć już w grudniu nowe wybory to niestety nie widać żadnego kontrkandydata. Maluczcy i średniacy przegłosują go. I tak to jest jak ligą rządzi dół a nie góra tabeli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?