La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

3

Zatrudnienie Santosa i zwolnienie go po 6 MECZACH, żeby wziąć miernotę Probierza xD

Kolejna kompromitacja discopolowca...

0

@HighestInTheRoom nie no, ale Santos też nie powinien być selekcjonerem, no sorry, ale chłop miał wywalone w naszą Reprezentację.

1

@D10SLEO Przy wyborze wszyscy byli zadowoleni to że miał wywalone okazało się później

0

@adi7adi8 wszyscy? Ja pisalem ze to najgorszy mozliwy wybor.Wybrali dziadka,ktory juz dawno powinien byc na emeryturze i wielkie zdziwienie,ze fakrycztnie ma wywalone.

0

@Trojanek23 Zawsze ktoś napisze w kontrze żeby potem móc się tym chwalić :p

0

@adi7adi8 mozna i tak do tego podejsc,tylko ze to nie ma sensu.Pisze to co mysle w danej chwili.Zereszta wystarczylo widziec jak prezentowala sie reprezentacja Portugali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?