- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 904 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 904 Culés
1
Xavi > Ten Hag, to potwierdza się z każdym następnym meczem
6
@MesQueUnClub96 W bezpośrednim starciu wygrał Ten Hag, mając słabszą drużynę. Nie mówiąc już o lidze w jakiej grają czy półfinale LM z Ajaxem. W United nikt by nie dał rady, bo tam trzeba przede wszystkim zmienić zarządzających, a to niemożliwe.
2
@koziar Przecież wtedy wypadli nam Pedri i Dembele którzy kreowali całą grę
1
@MesQueUnClub96 Obaj opuścili prawie 30 spotkań w lidze w sumie przed rokiem a zdobyliśmy mistrzostwo. Pedri miał 1 asystę przez cały sezon. Umie dobrze rozegrać, z pewnością na topowym poziomie w swoim roczniku ale nie kreuje całej gry drużyny. To mit. Dembele...
1
@koziar Jaki mit? Bez Pedriego ta drużyna traci połowę kreatywności. Skoro tak bardzo lubisz patrzeć na suche liczby, to zobacz ile miał wykreowanych szans, kluczowych podań, podań prostopadłych i ile z nich nasze asy zamieniały na gole