La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

18

Czy Lewy gra guwno? Tak
Czy Lewy to słaby kapitan? Tak
Czy Lewy sie konczy? Tak

Jednak paru dzbanów sie zagalopowało. Zapomina sie o tym ile Lewy zrobił dla reprezentacji i klubów i bynajmniej nie był tylko typowym lisem pola karnego

Deprecjonowanie jego osiagniec to wyzszy poziom spier umysłowego

3

@Sulimo Swoje zrobił dla tej reprezentacji.Dziękujemy za wszystko,jego czas niestety minął już...szkoda bo to najlepszy piłkarz w historii naszego kraju a jego jedynym sukcesem jest ćwierćfinał powiększonego Euro oraz wymęczony awans do 1/8 finału mundialu.

2

@Sulimo
Nikt nie ujmuje Lewemu temu co zrobił. Mówimy o teraźniejszości, te jego schodzenie do rozgrywania jest poprostu żenujące, on sobie odejmuje swój jedyny atut jaki jest instynkt strzelecki

0

@ObiektywnyKibic121 Poczytaj sobie na dole.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?