La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

2

A już jutro kolejna rocznica. Jeszcze nie tak dawno w wiadomościach pisano, że zabito Bin Ladena i latały fotki twarzy. https://www.tiktok.com/@docsecuriosidades/video/7276966530598948102?_r=1&_t=8fZl3wtQdBx

5

@xvcWinterSoldier 11 września 2001 rozpoczął nowoczesną wojnę cywilizacji zachodniej z Islamistami.Ostatnio może i zamachy troszkę ustały,ale mam złe przeczucia że one nie wygasły jeszcze..

1

@FcPortoFan1999 Pamiętam że był taki okres że były te zamachy czy to w Paryżu i innych miejscach. Wtedy to była panika.

1

@xvcWinterSoldier Był przecież zamach w Madrycie 2004,a także w poprzedniej dekadzie Paryż,Berlin,Manchester i Londyn m.in. po części dzięki Covidowi to się uspokoiło,ale mam wrażenie że im bardziej świat wrócił do normalności to tym bardziej zwiększa się ryzyko takich zamachów.

1

@FcPortoFan1999 W 2004 to miałem dopiero 6 lat :D ale najwięcej się słyszało o WTC i dużo kiedyś oglądałem filmów i teori spiskowych na ten temat.

1

@xvcWinterSoldier Mnóstwo jest teorii spiskowych oraz przepowiedni m.in. Nostradamusa.I ta przepowiednia akurat się sprawdziła.Zdjęcie George'a Busha ze szkoły przeszło do historii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?