La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

12

Że ludziom chce się komentować jeszcze te błędy sędziów w La Liga. Nie ma znaczenia czy gra Real, czy Barcelona czy Girona czy Eibar to sędziowie się tam mylą bo są beznadziejni

7

@FCB24 mimo wszystko trzeba byc slepym zeby nie widziec jak srednio Barca jest krzywdzona w lidze, a pierwsze 3 kolejki ligowe to hit jak nas robili

konto usunięte

0

@FCB24 Dokładnie. Ja rozumiem że wyrzucanie wzajemne kwestii okradania Barcy/Realu i działania na ich korzyść jest medialna bo to największe marki w Hiszpanii, ale kurde przecież tu co kolejkę jest babol, skandal lub kontrowersja, obojętnie czy gra Barca czy Valencia czy ks tramwaj. Dalej nie rozumiem czemu nie ma jakiejś punktacji sędziowskiej, czemu jak ktoś wali skandaliczne błędy to nie spada do sędziowania rozgrywek niżej czy jest odsuwany(chociaż pewnie sędziów by brakło)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?