La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1106 Culés

konto usunięte

0

Gryzak serio tak powiedział, czy to fejk jakiś?

Journalist: "Do you think Messi should win the Ballon d'Or for winning the World Cup or Haaland for winning the Champions League?" "

Griezmann: "Winning the Champions League is overrated, even Celtic has one, plus that competition is full of corruption, Atletico Madrid was brazenly robbed of two finals and the press hid it. Whole lotta mafia in that dirty cup.

The World Cup is played every 4 years and there are knockouts that last three years, there is no comparison, only the good players stand out in World Cups.

Also the best in the world was Messi and the best of the champions was De Bruyne and Rodri. Please don't confuse a great scorer with a great player."

13

@TheNekro94 Prawdopodobnie fejur.

0

@TheNekro94 "Wygrana liga mistrzów jest przereklamowana" I mówi to piłkarz który się nawygrywał tych rozgrywek że hoho! Fejk.

konto usunięte

1

@Danny Gaucho No właśnie bardzo to śmierdzi.. A szkoda, bo w sumie dobrze to napisane i odważnie.

2

@TheNekro94 fejk na 100% to brzmi jak jakiś komentarz Arabów z fanpejdza na fb

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?