La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

0

W sumie fajnie, ze nie bedziemy musieli juz się męczyć z Fatim(chociaż w tym sezonie), ale odszedl tez Dembele, odejdzie Abde i co? Ok, jest Yamal i to bardzo cieszy no i Felix na którego akurat nie liczę (choć mniej niz na Fatiego to sie nie da), ale ogolnie bida straszna w ofensywie. O ile Ferran naprawdę odpali to jeszcze jakoś to bedzie wyglądać, ale jeśli to bedzie Ferran z poprzedniego sezonu to cieżary w ofensywie. Lewy kazdy widzi jak gra, to nie kryzys, on po prostu juz sie "skończył". Za długo trwa ten jego kryzys, w sumie się pogłębia jeszcze bardziej.
Fati serio sie odważył, mial "10" w Barcelonie i poszedl do sredniaka w Anglii. Może mial takie marzenie o grze w PL, ale serio w takim klubie? Wiem, ze liczy na regularną gre, ale jeśli nawet tam nie odpali to naprawdę później bedzie mu ciężko. Wróci do nas po sezonie, ale nie bedzie grał tak jak i teraz.

0

@LukaszFan ludzie oglądajcie mecze, czytajcie wywiady plz

0

@Dankho94isback A co? Napisapi tam jaką będzie forma u naszych cracków? :D

0

@LukaszFan o jakim marzeniu Fatiego do gry w Pl piszesz? Fati chciał grać w Barcy i do końca o to walczył.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?