La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

0

Co myślicie o nowym formacie LM od przyszłego roku?
W sensie 36 drużyn, jedna tabela, każda drużyna gra 8 meczów, 4 u siebie i 4 na wyjeździe. Najlepsza 8 wchodzi bezpośrednio, kolejne 16 tworzy pary i 8 z nich wchodzi do play-off.

7

@mrboom zamiast 6 meczy w fazie grupowej będzie 8 w fazie ligowej. Ewentualne kolejne 2 mecze barażowe. Za dużo, za dużo, za dużo

4

@dv7wisnia, @mrboom zajadą tych piłkarzy biorąc pod uwagę to, że meczów będzie coraz więcej

konto usunięte

1

@FCB_dimiC no 4 mecze więcej, jak oni się po tym podniosą. Tu już ktoś kiedyś robił analizę i ładnie to wypunktował

0

@mrboom LM i tak nie rozstrzyga sie w fazie grupowej - wiec z tej perspektywy bez znaczenia wlasciwie.

0

@MesQueUnClub96, tu 4 mecze, tam 4 mecze, jeszcze gdzie indziej 4 mecze i się robi dużo większe obciążenie organizmu, niż to co było kiedyś. Gdzie masz te analizę?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?