- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1241 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1241 Culés
2
Barca będzie Grala w Polsce, bo chyba grają u nas…
0
@dux Ostatecznie chyba będą grali w Hamburgu
0
@dux w niemczech graja
0
@vene07 skąd wiesz, ze w Niemczech?
2
@gacek każdy pożądny kibic to wie
0
@robsons23 hehehe i co chciałeś mi pojechac dzieciaku?
pewnie nawet nie wiesz jak okreslic- pozadnego kibica
0
@gacek gość ci pisze 1 i 2 że w niemczech grają a ty pytasz skąd to wie. Z kątowni to wie nie ośmieszaj sie dzieciaku .
0
@robsons23 z kątowni? a ty chociaż wiesz co to jest?
0
@gacek tak ty wiesz wszystko ale to co trzeba to nie wiesz i sie głupio pytasz.
0
@robsons23 Nie pisalem, ze wiem wszystko, to Ty masz jakis dziwny ból dupy o moje pytanie.
I nie uważam że "trzeba" wiedzieć gdzie będą grali - to nie jest w życiu najistotniejse (tzn w moim, bo w twoim wyglada na to że jest).
Pozdrawiam i juz sie nie spinaj nad odpowiedzią, bedziesz troche starszy to zrozumiesz co w zyciu "trzeba" wiedziec.
0
@gacek chłopie ja przekroczyłem już 40 o co ci chodzi z tym wiekiem? a ty ile masz lat?
0
@robsons23 ludzie po 40 nie maja takiego siana w głowie..... hmmm chociaż ????
0
@gacek pierwszy mnie zaatakowałeś i wyzwałeś od dzieciaków a uważasz się za tak dojrzałego hmmmm coś tu jest nie tak .