La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

0

Powiedzmy taka hipotetyczna sytuacja : jest sobie Eric Garcia i Lenglet, oboje nieźle wyprowadzają piłkę , ogólnie nie są złymi zawodnikami gdyby nie jeden drobny szczegół: pełniaja sporo błędów które często kosztują zespół zbyt wiele. Czy zatem to wciąż dobrzy zawodnicy?
Myślę że tak, skoro jednak takie kluby jak Aaron Villa czy Totki się po nich zgłaszają. Po Erica zaś Girona.

Gdybyście mieli wybrać żeby ktoś z nich został to kto ?
Z mojej perspektywy odpowiedź brzmi Lenglet ale z pensja Erica :) Oczywiście szanuje odmienne opinie.

konto usunięte

1

@mmaciass to dobrzy obrońcy na średnie kluby, gdzie presja i konkurencja jest mniejsza. U nas każdy błąd jest rozliczany. Lenglet przecież do pewnego momentu był świetnym obrońcą, ale zaczęło się sypać i nie udźwignął tej presji. A Garcia? Tu problemem jest brak regularnej gry. Jak grał, to był czas, że był szefem w obronie. Ale oczywiście to trwało krótko, później znów wrócił na ławkę. Brak minut = brak pewności. Ja bym jednak go zostawił, pensja mała a może się przyda choćby w CdR.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?