- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1303 Culés
Gorące dyskusje
Natenczas
9
Kuźwa żona Kosiniaka - Kamysza została matką chrzestną polskich F-35. Teraz już na pewno... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
HarveySpecter
6
Będziecie oglądać o północy Brazylia - Maroko, czy odpuszczacie ze względu na godzinę meczu ?
42 odpowiedzi
tomek8756
0
Wesele bez alkoholu -tak czy nie?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1303 Culés
7
1
@takisobiektos A sobie grzecznie w Rosji często siedzi :)
1
@Medium To pokazuje absurd sytuacji. Rosjanki i Białorusini bleee, ale moment nie masz flagi tego kraju obok nazwiska a jesteś Rosjankom/ Białorusinkom a to nie spoko wszystko git xD
0
@takisobiektos Według mnie dobrze że nie podaje ręki, no ale powinna być konsekwentna
0
@takisobiektos Sabalenka,powinna w takim razie przebranżowić się na Polkę XD
0
@takisobiektos bo Ryba ładna dziewczyna. Sam bym jej rękę chętnie podał
1
@takisobiektos Tak oglądałem i się zastanawiałem na koniec czy poda :d
1
@adi7adi8 Że podała to jeszcze życzyła wygrania US Open xD
1
@takisobiektos Swoją drogą Ryba zagrała świetny mecz
2
@takisobiektos @adi7adi8 @MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999 @Medium Może Kostiuk w ten sposób chce pokazać, że nie ma nic przeciwko Rosjanom jako ludziom, tylko jest przeciwko działań Rosji, jako państwa.
0
@Ascend Dlatego Rosjanom nie podaje ręki? Przeciez to nie ma żadnego sensu xD
0
@takisobiektos Reprezentantom Rosji i Białorusi nie podaje. Jak widać, Rosjance reprezentującej Kazachstan już nie ma oporów, żeby podać.