La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 772 Culés

4

Ciekawie , a może ktoś tutaj wie, jaka jest największą grupa społeczna pośród tych "kibiców z maczetami" , "żyleta" i td?
Budowlańcy? Studzienci? Bezrobotny?
Znam parę z Warszawy. Jeden jest programista , drugi ma firmę reklamową. Jeżą po całej Polsce żeby napie.....ć się z innymi "kibicami". To dla mnie jakiś absurd. Nigdzie nie zrozumie tych ludzi.

6

@AssisMoreira Kiboli nie zrozumiesz

konto usunięte

2

@AssisMoreira Hobby, adrenalina. Tak słyszałem od znajomych kiboli. Na szczęście się ogarnęli, założyli rodziny, mają normalną pracę.

3

@AssisMoreira i ciekawe czemu wykorzystują do tego kluby piłkarskie zamiast samemu utworzyć jakieś swoje kluby do nawalania się. W ten sposób psują komuś opinię tylko

1

@Antimadridista_WR właśnie. Adrenaline można pompować innymi sposobami. A najwięcej adrenaliny dają pieniędzy i wojna. Wiem o tym.

1

@Sulimo Ale nie odpowiedziali na pytanko.
Jaka grupa społeczna dominuje w tym układzie kibiców?

1

@Antimadridista_WR Ludzie, którzy z tego zarabiają (handel, porwania), wykorzystują do tego głupków, którzy myślą że jeżdżą walczyć za barwy, lojalność itd

konto usunięte

1

@AssisMoreira Gdzieś wyczytałem, że wielu prawników się bawi w ustawki itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?