La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1743 Culés

0

Neymar hopes to join Barça for free in
2025. [L'EQUIPE]

No Xaviego już raczej nie będzie, więc zapraszam :D

8

@HighestInTheRoom 33 letni wypalony Brazylijczyk, co moze pojsc nie tak?

0

@JimMorrisonFCB Za free? Nic

0

@HighestInTheRoom Wszystko. Po co brać zawodników żeby sobie fajnie nazwisko brzmiało? Przecież on będzie już kompletnym wrakiem. To jest Brazylijczyk. Oni po 30 zapominają jak się gra a dodatkowo to Neymar który lubi szpital i imprezy

3

@HighestInTheRoom A bedzie gral za free? Nie.

1

@HighestInTheRoom Szczerze mówiąc prędzej obstawiam, że Xavi dalej będzie trenerem Barcelony w 2025 niż Neymar topowym piłkarzem.

1

@Kgorecki2500 Sądzisz, że do 2025 coś się zmieni xD?
Że kupimy jakąś gwiazdę czy jakościowego zawodnika na skrzydło?
33 letni Neymar nadal będzie lepszy od naszych skrzydłowych w 2025 roku

1

@HighestInTheRoom Taa xD Na pewno.

0

@Kgorecki2500 No to zobaczysz xD
Tylko nie narzekajcie w tym sezonie, że Xavi wystawia te kaleki na skrzydle, a gra wygląda jak wygląda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?