La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

6

Komentarz w meczu Lecha fatalny. Gościa nie da się słuchać

5

@VegetaPolska Zawacki brzmi jak robot.

1

@FcPortoFan1999 Trałka nie jest lepszy. Nie wiem co się stało z telewizją, bo w każdej stacji ekspertami(drugimi komentatorami) muszą być byli piłkarze, a najlepiej byli zawodnicy obecnie grających drużyn(jak Żurawski komentujący każdy mecz Wisły, czy Trałka Lecha) lub byli zawodnicy danej ligi(jak np. Niedzielan komentujący mecze drużyn holenderskich).
Kiedyś, żeby zostać komentatorem, trzeba było skończyć określone studia. Dzisiaj telewizje zalali Podolińscy, Wawrzyniaki, Żewłakowy, Trałki, Mile i inne Żurawskie.
Od pół roku oglądam mecze z wyciszonym TV, wolę w tym czasie słuchać muzyki, bo komentarz takich ludzi jest po prostu irytujący(przez zbyt ubogi zasób słów lub zbyt bogaty jak u Żewłakowa).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?