- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1455 Culés
Gorące dyskusje
dasouzar11
1
Są tu Jeszcze obrońcy obecnego rządu, po aferach w Kłodzku, Szpitala południowego, paktu... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
LeszekFCB
0
Pierwszy raz w życiu jadę wagonem 2 klasy w Intercity, (zawsze jeżdżę 1 klasą), ale już... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Safrani
8
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.Coś mi się zdaje, mam takie przeczucie, że... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1455 Culés
3
Raków,zwycięża z Arisem Limassol 2:1.Patrząc przez pryzmat II połowy,takie troszkę rozczarowujące zwycięstwo bo mogło i powinno być wyższe.Rewanż na Cyprze to będzie walka nie tylko z rywalem ale i z tradycyjną Cypryjską wilgotnością.Szykuje się bardzo ciężki rewanż.
3
@FcPortoFan1999 przy 2:0 piłka odbija się pod nogi Ledermana na 11 metrze i powinien z pierwszej piłki siatkę rozerwać. Nie wiem co on tam wymyślił, ale zamiast 3:0, jest 2:1 i coś przeczuwam ciężary w rewanżu
3
@Jarek92Barca Taki Szymański z Mołdawią przy 2:1 mi się przypomniał i jego przyjęcie.
1
@FcPortoFan1999 szkoda, bo mogli zamknąć ten dwumecz dzisiaj w drugiej połowie. Żeby to się nie zemscilo w rewanżu
0
@ElTomas Będzie ciężko,bo ta przewaga jest niewielka.
1
@FcPortoFan1999 Ja tam się nie obawiam świetnie ustawiony i wybiegany jest Raków. Gdyby jeszcze konterka lepiej wychodziła to by ich dziś zmietli z planszy.