La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1306 Culés

14

Koniec debilnych negocjacji z Sissoko, koniec niańczenia dzieciaka który już dawno powinien się ogarnąć i po prostu stać się profesjonalistą, koniec chuchania przez Xaviego na biednego nieszczęśliwego Dembele. Ten transfer to był błąd choć zapowiadało się wyśmienicie i teraz myślę, że dobrze że to się kończy. Szerze mówiąc już miałem dość, tego rozbudzania nadziei kilkoma dobrymi spotkaniami i potem wielkim zawodem bo gość ma IQ pantofelka na nie umie ogarnąć taktyki na mocniejszym rywalu.
Być może nie będzie teraz w drużynie piłkarza o takich możliwościach dryblingu ale te możliwości zawsze były skutecznie niwelowane przez możliwości kasztanienia akcji ofensywnych. Mi tam nie jest żal. Oby w PSG dostał to swoje zdrowe środowisko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?