- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 734 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 734 Culés
0
Heretics gra bardzo dobry early game w tej serii, powinni teraz wziąć coś co się dobrze skaluje.
Przeczekać wczesną fazę gry i powoli się rozpędzać.
2
@Roobo Kłopot występuje kiedy następuje przechodzenie z linii,tam TH się za łatwo gubi a tutaj Fnatic jest lepsze,w szczególności w upozycjonowaniu się w walkach drużynowych.
1
@FcPortoFan1999 Nic dziwnego,na drugiej mapie Fnatic miało Iverna i Poppy a na trzeciej Rumble i Maokaia gdzie Leblanc w walkach drużynowych nie jest aż tak dobra.
1
@Roobo Ja,nie do końca byłem zadowolony z draftu TH na 3 mapę.Na 2 mapie mieli lepszy draft,tylko tutaj wielkość Oscarinina na Poppy przeważyła.
0
@FcPortoFan1999 Uznałem to za dobry draft bo myślałem że Vetheo tą Leblanc będzie miał większy wpływ na dolną alejkę i pozwoli się Flakkedowi rozpędzić i on mógłby wyklinać tą trzecią mapę.
0
@Roobo Flakked,zagrał tę mapę jak najgorszy Upset który gra pod KDA :(