- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1342 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1342 Culés
1
https://gloswielkopolski.pl/dyrektor-akademii-lecha-poznan-o-wspolpracy-z-bayernem-monachium-jestesmy-rozwijajaca-sie-czescia-tego-projektu/ar/c1-17732775
Polecam poczytac. Skills lab to najnowoczesniejsze narzedzie do pracy z młodzieza w polsce i jest wart kazdej złotówki. Lech w przyszłosci bedzie zarabiac jeszcze wiecej na młodziezy.
1
@Sulimo
To dzięki tej inwestycji?
https://www.lechpoznan.pl/aktualnosci,2,premier-z-wizyta-w-akademii-lecha-poznan,35823.html
0
@bartas97 Najpierw doinformuj sie ile Lech z własnej kieszeni dał.
20 mln a 40 na rozbudowe stadionu to znaczaca różnica nie wspominajac ze Raków stał sie tuba propagandowa rzadu pinokia
1
@Sulimo podziękuj ładnie rządowi za kasę
0
@Sulimo
Ale co ja złego napisałem? Przecież nie piszę, że dofinansowania są złe. Nie śmiałbym być hipokrytą, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz.. gdyby Euro 2012 było w Częstochowie…. Kto myślałby teraz o 40 mln…?
I nie mówię, że to złe. Po prostu.
0
@bartas97 Nie interesuje mnie to. Finansowanie stadionu a narzedzia do kształtowania młodych adeptów piłki to dwie zupełnie inne rzeczy. Na inwestycji w Skills Lab korzysta nie tylko lech a na inwestycje w stadion korzysta tylko Raków taka drobna różnica.
Nie jestem fanem inwestowania publicznej kasy w stadiony a wolałbym by przeznaczano je na rzeczy pokroju skills lab co byłoby z pożytkiem dla wszystkich
Nsprawde wyciagasz z dupy argument o euro? Porównujesz mała Czestochowe do Poznania? Kto by przyjezdzał do Czestochowy by zapełniac stadion? Lech skorzystał ale sam stadion utrzymuje i nie swieci pustkami jak we Wrocławiu czy Gdansku.
Juz teraz piknik jest na stadionie Rakowa. Wybudowaliby 20 tys i w 1/2 pewnie byscie go nie zapełnili
0
@Sulimo
Aha xD
Tym bardziej żałuje, po tym co napisałeś, że Euro nie odbyło się w Częstochowie. Stadion byłby za darmoszkę, więc wtedy pieniądze podatników można byłoby wykorzystać jak „szkolenie młodzieży” i rozbudowę ośrodka.
Najs.
A tak to - Raków ten zły - bo premier obiecał.
Piknik na Rakowie? Stadion prawie zawsze pełny, ciężko o bilety bez karnetu. Co mamy poradzić na to, że mamy kurnik?
Nie dziwi mnie inwestycja na Euro, ale dziwi mnie to, jak Kibice Lecha szybko o tym zapominają, krytykując inne kluby z tego, że korzystają z tego samego.
0
@bartas97 Ty kur nie rozumiesz prostej zaleznosci. Poznan to duze miasto wiec budowa lub rozbudowa stadionu ma sens bo ma kto na stadion przychodzic a obiekt nie generuje strat bo Lech o to zadbał. Z perspektywt czasu stadion we Wrocku i Gdansku nie był opłacalna inwestycja i sa obiektami z którymi miasta maja problem by je utrzymac
Masz euro 2012 podaj 1 argument który przemawiałby za postawieniem tam stadionu na euro. Nie ma żadnego. Miasto małe o infrastrukturze nie wspominajac.
Lech skorzystał ale to było z pożytkiem dla wszystkich stron a nie widzimi sie Premiera tuz przed zblizajacymi sie wyborami byle przyciagnac wyborców.
Idac twoim tokiem myslenia moze postawimy kolejne stadiony za publiczna kase? Skoro mozna Rakowowi to czemu nie Warcie lub innym klubom?
Jestem za finansowaniem klubów ale nie w postaci stadionów.
Można przeciez przeznaczac pieniadze w rozwój akademii piłkarskich w kraju i na tym skkrzystaja i miasta i kluby które beda wyławiac talenty z nich
0
@Sulimo
A Ty nie rozumiesz innej rzeczy. Lech na tym zyskał, a chcesz wyprzeć to z pamięci krytykując każdą inną inwestycję sportową w Polsce. Skoro Poznań to duże miasto, to powinniśmy wspierać tylko Poznań, Warszawę?
Inne miasta nie, bo są mniejsze?
0
@Sulimo
Ostatnie zdanie to sobie wpasowałeś idealnie w potrzebną narrację. Gdyby Raków miał chociaż stadion godny Mistrza Polski, te mógłby poprosić o dotację na 20 baniek, i to byłoby okej?
0
@bartas97 Lech dostał stadion bo miasto było gotowe na przyjecie tys kibicow na euro a klub był gotów na utrzymywanie obiektu.
Z wszystkich stadionów na euro tylko w Poznaniu nie generuje strat a klub go utrzymuje bez ingerecji miasta.
Nie krytykuje inwestycji w piłke a krytykuje sposob inwestycji.
Nie porównuj spontanicznej inwestycji w stadion w rozbudowe stadionu pod mistrzostwa europy
Skoro Pinokio tak chetnie finansuje stadion Rakowa to moze pojdzmy dalej i kolejnym klubom postawmy/rozbudujmy stadiony bo czemu nie?
0
@Sulimo
Ja tego nie krytykuję, jak wyżej. Po prostu żałuję, że Euro nie odbyło się w Częstochowie, bo wtedy klub byłby cacy, dofinansowanie byłoby uzasadnione, a przyszłe inwestycje na „rozwój młodzieży” byłyby rozumiane.
Obaj dobrze wiemy, że Raków jest ofiarą własnego sukcesu i każda najmniejsza szpila, która może być w nich wbijana będzie wbijana przez Poznań i Stolicę.
Skoro był krytykowany nawet za spontaniczny sposób celebracji MP na piwko pod Częstochową przez drużynę (bo w namiocie hehe), to tym bardziej inne rzeczy będą krytykowane xD
PS: Tutaj się raczej nie dogadamy.