La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

0

Jakie według was są najważniejsze niestrzelone karne w karierze przez Messiego i Ronaldo?

U Leo pewnie to będzie Chelsea 2012 lub Chile 2016 natomiast Ronaldo Chelsea 2008 lub Bayern 2012

Chyba że macie inne propozycje?

konto usunięte

2

@Herato
W przypadku Ronaldo według mnie zdecydowanie Bayern.
Nie trafiali najlepsi.. Kaka, Ramos, Cristiano..

0

@Herato Chyba Chille

0

@Herato
Numer jeden to bezdyskusyjnie ten finałowy z Chile
Numer dwa półfinał z Chelsea

2

@Herato Z punktu widzenia kibica Barcelony, to ten karny z Chelsea. Jeśli chodzi o Cristiano, to zdecydowanie z Bayernem. Ależ miałem wtedy chrapkę na El Classico w finale LM.

1

@Herato W przypadku Leo to wybieram Chelsea bo w finale czekał słaby wtedy Bayern, dla mnie to ma wagę LM.

konto usunięte

0

@Herato Ten w półfinale Euro 2012. Chciał być bohaterem na koniec serii jedenastek, a nawet nie miał okazji strzelać xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?