La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1235 Culés

0

Czyli to nie Svitolina byla taka mocna tylko Iga taka srednia bym powiedział :D No szkoda, Ukrainka byla spokojnie do ogrania, Czeszka tez. Przy tej drabince miała prostą droge do finalu jak na najważniejszy turniej tenisiowy w roku.
Nie przemawia do mnie argument, ze to trawa. Po prostu nie dojechała z formą i głowa tez nie wytrzymywała presji.

0

@LukaszFan Raz Elina już dzisiaj bez sił dużo gorsza niż z Igą, a dwa Iga jak na siebie zagrała słabo

1

@LukaszFan taki as jak Nadal latami miał wielkie problemy na trawie, a do ciebie nie dociera argument, że ktoś może się źle czuć na tej nawierzchni...

konto usunięte

1

@mkord Nadal grał w finale Wimbledonu gdy miał 20 lat, Świątek nawet nie jest blisko finału teraz

0

@mkord latami? 2006-08 3 finały z rzędu, 2010 wygrał. Dopiero potem zaczęły się problemy i wpadki ale w młodości Nadal radził sobie dobrze i pokonał nawet prime Rogera

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?