La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

0

Mam taki plan, żeby część swojej gaży przekazać na cele charytatywne. Porozmawiam na ten temat ze Zbyszkiem Bartmanem, żebyśmy dali trochę pieniędzy potrzebującym. Jeżeli nie będzie chciał, sam to zrobię. Kiedyś wybrali mnie piłkarzem meczu Polska - Rosja na Stadionie Śląskim i czek, który dostałem w nagrodę, przekazałem na dzieci niewidome i niedowidzące w Krakowie. W życiu nie o to chodzi, by cały czas zarabiać kasę. Od lat pracuję w Polsacie, nie narzekam. Pytał pan o pensję, ale nie chcę mówić o niej publicznie – stwierdził ekspert i komentator Polsatu Sport.

konto usunięte

1

@Criss18Barca A resztę przewale w kasynie.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 jeden pies co zrobi z resztą stać go na Przewale nie w kasynie to przewali.
Wojewódzki potrafił 60 tys zostawić w kasynie w Opolu po Festiwalu Polskiej Piosenki....
Co z tego jak to tylko jego kasiorka za występ na festiwalu.... Tzn kieszonkowe

konto usunięte

0

@Krzysztof1987 Ja mam to w dupie co on zrobi z pieniędzmi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?