La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

10

Nie wolno tańczyć, nie wolno krzyczeć, nie wolno rozpraszać, nie wolno dotykać słupków, nie wolno stosować gierek słownych. Bramkarz powinien stać i patrzeć jak zawodnik strzela mu gola.


2

@PatrychoO Akurat Martinez zachowywał się po frajersku w tych karnych.

konto usunięte

12

@PatrychoO Piłka nożna schodzi na psy. Kiedyś to była wspaniała rozrywka, teraz to głównie nudny biznes.

5

@bartekvisca ja bym powiedział, że po mistrzowsku, ale nazywaj to jak chcesz :)

3

@PatrychoO rzut karny i tak jest bardzo duza przewaga strzelca 0,76-0,8 to expected goal z tego. Pilnowanie linii tutaj by wystarczyło. Kiedys nawet tego nie bylo - choc to bardziej kwestia egzekucji sedziow a nie przepisow.

Oczywiscie przeszkadzanie w samym wykonaniu typu zabieranie pilki to juz przesada ale cala reszta niepotrzebna.

1

@PatrychoO Zła decyzja Fifa.Bramkarz,ma od teraz stać jak kołek w bramce?

0

@FcPortoFan1999 Nie może nawet podskakiwać xD?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?