La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1792 Culés

konto usunięte

0

Brytyjka sie poślizgnęła na trawie xd to dopiero. A niby takie specjalistki xd A tak na serio gra dramatycznie.

0

@wasacz Jest po deszczu wiec niedziwne ze sie poslizgnela.

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB dach był zakryty przecież cały czas. Dopiero teraz odkryli na mecz. To centralny kort.

1

@wasacz Może Brytyjka,boi się tylu kamer,publiczności i Potężnej Kasatkiny?

0

@wasacz Ok, to troche inna sytuacja, ale i tak na trawie o poslizg latwo.

konto usunięte

2

@FcPortoFan1999 moim zdaniem dawanie tych biednych brytyjek na centralny to jest głupota, stres ich zabija to jeszcze nie ten poziom ani gry ani mental zeby cos takiego udźwignęły i podwójnie ich dobija .

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB wiem to było poł żartem na trawie każdy się może wyp.. nawet jak gra 10 lat tam.

1

@wasacz Też tak uważam.Ale w sumie...jest jakiś inny wybór gdy inne korty są niedostępne do gry?

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 no niby nie taki ,,wilczy bilet,, wiadomo ze na Brytyjkę ludzie przyjdą xd d

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?