La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

3

Do 1/8 Hurkacz ma autostrade, potem Djokovic czyli out xD @wasacz @adi7adi8 @FcPortoFan1999

0

@takisobiektos Hurkacz i autostrada tak? W wielkim szlemie? Niespotykane.

0

@FcPortoFan1999 Ale tylko do 1/8 xd

0

@takisobiektos No tak,wszystko fajnie.Jednak czy pamiętasz ostatnio jakieś łatwe mecze Hurkacza w WS,takie w miarę szybkie trzy sety?

1

@takisobiektos Higwhay to wpie*dol

0

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko to trawa, a jedyny z jego strony który potrafi to grać to Isner.

konto usunięte

0

@takisobiektos nie robił bym sobie nadziei xd Hurkacz to niestety nie Iga gdzie leje te słabsze rankingowo jak juniorki. (:

1

@takisobiektos Jeśli On tutaj przypuszczalnie odpadnie w 1 rundzie z tym Ramosem,to niech szuka sobie już nowego trenera.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 nie no nie odpadnie z Vinolasem

0

@MesQueUnClub96 Ma nie odpaść,proste.Ma nie stracić seta,też jak najbardziej wykonalne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?