La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 777 Culés

3

@wasacz @adi7adi8 Czyli moja półfinałowa granica postawiona przed Igą,nie została na szczęście przekroczona.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 miałeś racje jakieś czary zrobiłeś. Zaczaruj tak żeby na 1 mecz była zdrowa i doszła minimum do sf ale w Wimbledonie (;

1

@wasacz To nie czary,co dobra predykcja.Zauważyłem,że ten ostatni turniej przed wielkim szlemem,jest często odpuszczany przez tych wielkich zawodników,lub ewentualnie "przytankowany" gdzieś właśnie na półfinale,aby nie wybić się z rytmu.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 @adi7adi8 jak ta chinka gra ? nigdy jej nie śledziłem gra cos slajsem ? czy to taki klasyczny ziemniak? Chyba z adrescu widziałem ostatnio w Rzymie jak grały. Ale nie wiem czy to ta.

2

@wasacz Ostatnio,grała z Polkami na trawie-Linette i Fręch,bilans 1-1,ogólnie Ona raczej nie Lubi trzysetówek.Bo albo przegrywa 0-2,albo wygrywa 2-0.Jeśli chodzi o styl,klasyczny ziemniak.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 dzięki, odpalę jej jakieś skróty meczów na wta ytube jak znajde sobie (:

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?