La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 861 Culés

44

Stop normalizowaniu dewiacji seksualnych już od najmłodszych lat w szkołach, tak jak jest to praktykowane na zachodzie.

7

@Chucky
Dla popularyzacji pedofilii szczegolnie duzo zrobil zmarly w 2006 r. holenderski dzialacz gejowski i seksuolog dr Frits Bernard. To on stworzyl pojęcie tzw. pedofilii pozytywnej, twierdzac, ze wspólzycie z doroslymi wyzwala w dzieciach osobowosc i wspiera ich rozwój emocjonalny. Zapytany przed smiercią, jaki czynnik może spowodować spoleczna akceptacje pedofilii, odpowiedział jednym słowem: "czas"


W 2007 roku jeden z najbardziej znanych szkockich homoseksualistow James Rennie, szef LGBT Youth Scotland zostal skazany przez sad w Edynburgu na dożywocie. Dostawal on wsparcie finansowe od rzadu w wysokosci 40 tysięcy funtów rocznie. Byl on zwolennikiem wprowadzania do szkockich szkół lekcji o homoseksualizmie oraz domagał się praw adopcyjnych dla par jednopłciowych. Został on skazany za gwałt i molestowanie małego synka swoich przyjaciół podczas opiekowania się nim, na dożywocie. nagrywal on filmiki z gwaltow na niemowleciu oraz robil zdjecia. Podczas rozmow telefonicznych ze znajomymi pozwalal im się przysluchiwać jego gwałtom. do stosunkow na niemowleciu dochodzilo praktycznie od jego urodzenia do osiągniecia wieku 4 lat.

5

@Chucky nie będą dewianci wychowywać naszych dzieci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?