La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

3

Co jest xD?


@FcPortoFan1999 @Kgorecki2500 @takisobiektos

7

@HighestInTheRoom I tu akurat Śląsk działa dobrze że nie daje sie pomiatać agentowi i graczowi.

0

@HighestInTheRoom Aha xD Już widzę jak on te kary zapłaci

0

@Kgorecki2500 A czemu nie? Równie dobrze mogą być pobierane z pensji.

1

@HighestInTheRoom Z niewolnika nie ma pracownika,jak nie chce wracać,to niech chociaż zapłaci karę za takie zagrywki i spada.

0

@Kgorecki2500 No nie wiem, jak nie zapłaci, to chyba moga iść do sądu?

0

@FcPortoFan1999 W sumie ja też nie chciałbym tam grać, no chyba, że dla kasy :p

1

@HighestInTheRoom Kontrakt podpisany, staty zrobione Śląsk ma prawo domagać się nawet 3 mln euro;

0

@HighestInTheRoom @takisobiektos Niby mogą ale wiadomo jak te sądy działają. Pewnie w końcu mu rozwiążą ten kontrakt albo gdzieś sprzedadzą żeby mieć spokój

0

@HighestInTheRoom Ciekawe kto weźmie takiego delikwenta.

1

@FcPortoFan1999 Barcelona np :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?