La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2445 Culés

0

@VegetaPolska Co tam mi odpisałeś o tym gta 4 bo dyskusja zniknęła, spoiler jakiś tam był czy co

1

@Mario96w no właśnie zniknęła. Jaki to spoiler, gra ma 15 lat. Każdy chyba już w to grał. Ale no napisałem, że gra wiadomo ma swoje wady technologiczne. I że zaraz będę ogrywał dodatki do niej. Ale tak czy siak wolę GTA 5 bo jest taka weselsza, bez styp, no takie hurraaa udało się. A tu no zero przyjemności ma Niko.

0

@VegetaPolska No mi do paczkomatu właśnie GTA 5 jedzie i będę grał 3 raz xD Raz na 360, drugi na XOne, a teraz na plejce, mam zajawę przejść na 100% i platynę. Trylogię zrobiłem na 100 co było cholernie trudne ze względu na bugi, ale ogólnie bardzo lubię tą serię. Czwórkę nadrobię jak wyjdzie remaster na co bardzo liczę

0

@Mario96w no ja czekam na trylogię aż stanieje. Piątkę kilka razy przechodziłem, ale nie na stówe bo to cholernie trudne. Ale z misjami pobocznymi normalnie. A jakie zakończenie brałeś w piątce? Chyba tylko te jedyne właściwe bo pozostałe dwa to nieporozumienia

0

@VegetaPolska Kusiło żeby udupić Trevora, ale zbyt fajna jest to postać, najlepiej wszystkich zostawić

0

@Mario96w no dokładnie. Trevor to najlepsza postać w grze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?