- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1140 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1140 Culés
0
Jeśli firma zatrudniająca mnie we wtorek ogłosiła upadłość to co dalej? Czy da się przewidzieć w jakim okresie zostanę zwolniony? Czy wypłata pensji za ten miesiąc jest zagrożona?
0
@joloskyy Przepisy nie chronią pracownika przed wypowiedzeniem lub rozwiązaniem umowy o pracę, gdy jego pracodawca ogłasza upadłość. Dotyczy to też m.in. osób przebywających na urlopach wypoczynkowych. Syndyk ma prawo nie tylko ich zwolnić, ale również skrócić im okres wypowiedzenia i wypłacić za to stosowne odszkodowanie
0
@abram3k nie rozumiem co chcesz przez to powiedzieć. Dodam, że firma ma swoją siedzibę w USA, jeśli to coś zmienia
4
@joloskyy szybko rozje*ałeś firmę od środka.
Gratuluję
5
@Rust_Cohle - niepotrzebny jak zawsze
1
@joloskyy Młody nie dogryzaj tylko wysyłaj CV
0
@joloskyy a co to za firma i gdzie się znajduje ? O ile można zapytac. Bo znajomy niedawno też dostał pracę w polskim oddziale firmy z USA
1
@VeB 1899 Surgalign
1
@Rust_Cohle stary nie pajacuj i proszę opusc ten wątek. Dziękuję.
Komentarz usunięty
4
@Rust_Cohle nie każdy lubi rozrywkę typu clown. Czaisz?
0
@joloskyy ok już nie płacz, wszystko dobrze.
1
@joloskyy Klasycznie: to zależy jak się sytuacja rozwinie. Jeśli właściciele ogłaszają upadłość to w większości przypadków nie mają ochoty już nic wydawać (bo albo już nic nie ma, albo wszystko wytransferowane). Później pojawia się syndyk i zaczyna mozolne spłacanie wierzycieli. Kiedy zostaniesz zwolniony? Też nie wiadomo w sumie bo nie wiem jakie plany mają. Musisz uzbroić się niestety w cierpliwość i zacząć już szukać nowej roboty
0
@against_modern_football dzięki za odpowiedź!
0
@joloskyy lipa jednym slowem, w kazdej chwili mozesz byc zwolniony i bez pensji
0
@abram3k ale mogą mi nawet nie zapłacić za pracę wykonaną w tym miesiącu?
0
@joloskyy niestety :( ale bądźmy dobrej myśli
1
@abram3k dzięki za pomoc kolego :(
0
@joloskyy spoko, a co do tego czy mogą czy nie mogą zapłacić - no niestety mogą nie zapłacić, a ty później jako wierzyciel zgłaszasz się do syndyka i ustawiasz się w kolejce do wypłaty długu, a że będzie to jedna pensja to będziesz gdzieś na samym końcu ;(
0
@against_modern_football mega lipa :( dzięki bardzo za pomoc!