La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

3

Real ma do wydania od 400 do 600mln na transfery.
W płacach zwolnił około 80mln do 100mln - częśc juz wydał.
Więc mają wielkie pole manewru jeśli chodzi o wzmocnienia.

Zakładając juz wydane około 120mln i jakies 30mln brutto z pensji to mają jeszcze:
- jakie 300mln na transfery min
- około 50-100mln na pensje brutto

Perez 4 lata odkładał kase i robił miejsce na czas nowego stadionu.
Więc poza Mbappe moze pozwolić sobie jeszcze na:
- 1 galaktyczny transfer lub
- 2 transfery do 1 składu lub
- jakis mix

Tym odróżnia go jego zarządzanie od naszego.
Nam potrzeba jeszcze z 2 lata:
- pensje juz ustabilizowane - spłacono ponad 300mln zaległości
- przez kolejne lata klub musi zredukować zadłużenie o jakies 400-600mln

Potem trzeba jak najszybciej spłacić stadion - przynajmniej tą część z największymi odsetkami .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?