La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

0

Inigo Martinez, Gundogan, Vitor Roque

to już wygląda na konkretne wzmocnienia teraz czas na DPŚ, może Brozović?

i sprzedaż Umititi, Lenglet, Abde, w pierwszej kolejności a później innych

konto usunięte

2

@lucca87 Brozović to powinien być nr 1 teraz.
Abde bym zostawił i sprzedał Ferrana

0

@Artysta9 To jeszcze Ferran się będzie musiał chcieć sprzedać

0

@lucca87 Nico wraca z wypożyczenia:)

0

@Artysta9
Abde i tak nie będzie miał miejsca nawet w przypadku odejścia Ferrana, poza tym jest za słaby na Barcelonę

1

@Criss18Barca
kurde chCemy chyba walczyć o LM, przyda sie ktoś lepszy na DPŚ

konto usunięte

0

@Mario96w wystarczy mu powiedzieć, że nie dostanie minut i musi szukać klubu

konto usunięte

0

@lucca87 dobry na rezerwę. Zrobi przewagę dryblingiem.

0

@Artysta9
Fati, Dembele, Gundogan, Gavi - jest juz kolejka do grania bliżej lewej stronie

Abde jest piłakrzem bardzo przeciętnym i po prostu zbędnym u nas, to dobry poziom na Osasuna, Betis itp.

0

@Artysta9 A on wystarczy że powie że ma kontrakt jeszcze 4 lata i nic nie musi

konto usunięte

0

@Mario96w to znaczy, że nie ma ambicji, chce zarabiać, a nie grać.

0

@Artysta9 Nie inaczej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?