- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
0
2
@Kessie Potrzebujemy graczy, którzy daliby się pokroić za grę tutaj.
6
@AlexDark00 to dzięki Bartomeu kilku takich mieliśmy i nadal mamy. Lewe jajko by sobie ucięli byle grać (a nawet siedzieć na trybunach) w Barcelonie ze względu na kontrakty.
15
@Kessie Ja tam bardzo szanuje i lubie tego gościa. Zawsze daje z siebie 100% i widać że bardzo mu zależy. Może czasem brakuje mu umiejętności albo zagra taki mecz że nikogo nie przejdzie, ale koniec końców wykręcił bardzo fajne liczby. Oby kolejny sezon był lepszy...
1
@Kozinho. U niego akurat widać, że jest tu bo chce grać. Jak jest zdejmowany to się irytuje.
0
@Kessie so many clubs
2
@AlexDark00 Jak Lewandowski chce grać w każdym meczu, irytuję się jak schodzi to jak określasz? :D
0
@Kessie niestety ale czasy Ronaldinho, Messiego i Neymara narzuciły w Barcelonie trend szukania magików. I jak nie masz wybitnego dryblingu to się nie nadajesz. Co z tego, że robisz niezłe liczby, to nie wystarczy. Po nim akurat widzę zaangażowanie, chęć do gry a nie grzania ławy i w konsekwencji realny wpływ na tegoroczne mistrzostwo. Ktoś taki jak Raphinha nawet jako rezerwowy to świetny gość. Chociaż ja bym się upierał kto zasługuje na pierwszy skład z pary Dembele - Raphinha. Moim zdaniem, bardziej pasuje u nas Raphinha, bo bardziej haruje w defensywie i jest lepszy w rozegraniu od Dembele. Dembele poza szybkością na skrzydle, daje niewiele konkretu i dużo lepiej spisywał się, gdy musiał coś udowodnić, bo był na wylocie a CN na niego gwizdało. Wtedy chyba oglądaliśmy jego najlepszą wersję. Jak już osiągnął cel (nowy kontrakt), to znów zaczęło się granie bylejakie.
0
@Bagsik88 U niego to akurat chodzi o jego statystyki. Pokazuje to mecz z Atletico co dla niego jest najważniejsze.
1
@AlexDark00 Martinez też tak myśli? :D
0
@Bagsik88 Nwm, możliwe. Nie interesuje mnie to, bo gra w Interze.
1
@AlexDark00 Dembele też nie interesuje? :D Yamal? :D