La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1721 Culés

konto usunięte

4

W kwestia Bellinghama jak kibic BVB powiem tak chłopak ma ogromną jakość ale czy poradzi sobie w Hiszpanii to jest inna liga niż Bundesliga
Na pewno gość ma większy potencjał niż te ich wcześniejsze zakupy jak Tuachemi czy ten przereklamowany calaminga

1

@MarioVeB! Ja osobiście śledzę dokładnie Bundeslige, uważam, że Anglik jest ogromnym talentem. Jednak jeśli chodzi o to, czy sobie poradzi czy nie, to analizując jego dotychczasową grę, z pełną świadomością swojej wypowiedzi mogę napisać, że albo sobie poradzi albo nie

0

@MarioVeB! Tchouameni akurat ma spory potencjał, i technicznie jest dobry, plus warunki fizyczne, fajny piłkarz. Camavingi natomiast nigdy fanem nie byłem, również mnie nie porywa. Natomiast co do Bellingham, niewątpliwie duże możliwości i spory talent. Ale tam jest potrzebna 9 na już

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?