La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1569 Culés

0

Zajebista jest ta autobiografia Peszki. Słucham do snu jako odskocznia od zwłok, gwałtów i porwań.

"Na przykład taki MamjaDjikija, chłop na wszystko narzekał. Zła pogoda w poniedziałek,za gorąco we wtorek bolą plecy w środę,w czwartek późno trening,w piątek zakwasy,w sobotę przegrany mecz,w niedzielę rano trening "

0

@Nazio87 k dlatego grał w piłkę do 45 roku życia, a Peszko się zawija.

2

@mkord

"Pojawił się kolejny piłkarz w Lechu.Semir Stilic. Gwiazdeczka. Z resztą miał je wytatuowane. Franz nie znosił tego typu gości. Kogoś ty mi krwa dał? Zobacz na grubasa jaka ma dupę !"

0

@Nazio87 Biografii Kowalczyka nie przebije. "No i rzucił tym telewizorem, a potem - dlaczego rzucałeś, a drugi "to k... dlaczego nie złapałeś", już po tym jak tv spadł na parking". Piszę z pamięci, więc drobne nieścisłości mogą być...

0

@mkord tytuł poproszę

0

@Nazio87 kowal prawdziwa historia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?