La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

8

Wydaje mi się, że komentarze co do rewolucji w Realu są przesadzone. Odeszli Mariano i Hazard, którzy od lat nie byli brani na poważnie w tym klubie i wypychano ich z niego siłą. Odchodzi Asensio, bądź co bądź rezerwowy, za które przyjdzie Brahim z Milanu, no i Benzema. W miejsce Francuza trzeba się spodziewać napadziora z topu i tak jak pisałem wcześniej, moim zdaniem nikt do Realu nie pasuje bardziej niż Kane. Do tego chcą mu ściągnąć Juda, z którym zna się z kadry. Na ławkę wypizycza Joselu i mają bardzo mocne wzmocnienie kadry.

Oby nas Tebas nie przekręcił. Nam potrzeba DM na wczoraj, a do tego Roque też nie może nam się wymknąć. Jakby do tego udało się ściągnąć za darmo Inigo i Gundogana to byłaby bajka i super ciekawa rywalizacja w przyszłym sezonie.

0

@Eto'o9 R10 Tylko, ze jeszcze przydalby sie ktos sensowny na lewe skrzydlo...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?