La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

3

Z Lecha Poznań,po tym sezonie odejdzie Słowak Lubomir Satka po czterech latach.Z Rakowa Częstochowa,27 letni napastnik-Sebastian Musiolik,po pięciu sezonach,z małą przerwą na włoski zespół również odchodzi.Z Pogoni Szczecin po sezonie odchodzą,Michał "Kuchy King"Kucharczyk po trzech sezonach,oraz Grek Kostas Triantafyllópoulos po czterech pełnych sezonach w klubie.

0

@FcPortoFan1999 Jędrzejczyk w kulisach Legia - Pogoń odnośnie Kuchego mówił, że ''za pół roku będzie tutaj'', więc może obierze kierunek Legia :D
Z kolei Triantafyllopoulos ponoć jest alternatywą na ewentualne odejście Maika Nawrockiego

1

@HighestInTheRoom Nie zdziwię się,jeśli przed sezonem 2024/2025,Artur przejdzie do Pogoni Szczecin,bo tam wielu byłych graczy Legii,lubiło zakotwiczyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?