La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1341 Culés

500 zł bez ryzyka + 50 zł freebet w apce + 20 zł freebet na LALIGA. SPRAWDŹ!

18+. Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać.

0

USA znowu musi podnieść limit zadłużenia, bo zbankrutuje. Ciekawe czy kiedyś zlikwidują ten limit całkowicie albo faktycznie zbankrutują

0

@kamil9040 a u kogo są zadłużeni?

0

@bartekvisca u siebie :D

0

@kamil9040 to wlasciwie jest juz bankrut ale dodrukuja dolarow I tak do nastepnego roku :)

1

@bartekvisca U różnych podmiotów. Część to Państa, ale większość to instytucję prywatne. Sam FED który drukuje pieniądze i pożycza je rządowi USA jest instytucją prywatną. USA już dawno by zbankrutowało, gdyby nie dolar i pasożytowaniu na reszcie świata. Amerykanie żyją z pracy innych

0

@kamil9040 Podatki nowe wprowadzą, chociaż tam już nie wiem, czy na coś jeszcze mogą xD

3

@kamil9040 Jak dobrze, ze inne kraje nie zadluzaja sie u USA tylko bazuja na wlasnych gospodarkach i instytucjach finansowych.

0

@JimMorrisonFCB chciałby tak, ale nie mogą wszyscy tak funkcjonować jak USA. Ktoś musi pracować i produkować te potrzebne dobra. TO jest kłopot USA z Chinami, że Amerykanie żyli z pracy Chińczyków. A Chinole nie bardzo już chcą pracować na innych. Chcą żeby inni na nich pracowali i pracować tylko na siebie. Więc kto będzie utrzymał Amerykanów. Rozpuszczeni Amerykańce nie chcą pracować, a chcą konsumować. To może spowodować III wojną światową.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?