La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

8

☎️ #NiktNiePytał

Ekstraklasa. Ogólnie jej nie śledzisz. Nie zagłębiasz się w statystyki. Wchodzisz dziś jednak z ciekawości. Patrzysz na klasyfikację asystentów. Najlepszy asystent w lidze:

Lukas Podolski - 9 asyst

:=]

0

@Danny Gaucho To tylko świadczy o poziomie tej ligi, nie umniejszam nic Podolskiemu, ale no kurde facet nie dojeżdżał już na mecze w Japonii i Turcji

1

@Medium Poziom ligi jest topowy, niczym Bundesliga.

Najlepszymi strzelcami w lidze jest dwóch piłkarzy Jagiellonii Białystok: Marc Gual 15 bramek i Jesús Imaz 14 bramek. Jagiellonia zajmuje 12 miejsce w tabeli. W Bundeslidze królem strzelców jest przecież zawodnik Werderu Brema... który jest również na 12 miejscu w tabeli! :=]

Btw, Grosicki jest ex aequo trzecim najlepszym strzelcem w lidze z 12 golami ^ ^

0

@Danny Gaucho Marc Gual = Messi obaj maja po 15 bramek.

Tez skoro w Ekstraklasie tez nikt nie ma wiecej to znaczy jak tutaj ciezko strzelac.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?