- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1327 Culés
Gorące dyskusje
Lanosss
17
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
12 odpowiedzi
MOLESTA
1
Wczoraj fantastyczny wystep Niemcow a najbardziej imponowal Nmecha. Przemocarny pokaz sily, wizji i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Luciano99
16
Zorganizowane spotkanie matrymonialne u mnie w pokoju zapraszam
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1327 Culés
0
Hahaha Rafcio Muniak nasz cyrkowiec :D
0
@Tomek_TF
A co on znowu dowalił, bo mam bloka?
3
@norbi77 A napisał elaborat, przytoczę kawałek, bo jest to dosyć zabawne;
"Głównym problemem hiszpańskiej piłki nie jest rasizm czy korupcja, to tylko skutek. Problemem, rakiem hiszpańskiej piłki, jest chore antimadridismo, które wykroczyło już dawno poza sportową rywalizację fair."
Tu jeszcze lepsze;
"To chore antimadridismo jest wszędzie: wśród większości mediów, działaczy w RFEF i ligi (Real nie ma tam żadnego głosu), sędziów (obecny prezes i wiceprezesi to antymadridziści co pięknie wyłuszczył portal futbolGate), kończąc oczywiście na dużej części kibiców rywali."
5
@Tomek_TF
Co za debil :D
Wszyscy vs Real :D
3
@Tomek_TF Tylko szef Ligi to madridista ;D