La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1149 Culés

1

La Liga - liga w której grają europejczycy, Azjaci, mieszkańcy Afryki, Ameryki północnej , południowej , australii a ofiara rasizmu jest tylko jedna vinicius junior. Nie pochwalam zachowania kibiców ale winy też trzeba szukać w sobie bo niejednokrotnie prowokuje publiczność swoimi zagrywkami. Dużo w tym wszystkim jest winy sędziów bo gdyby raz drugi za te klaskania i machania łapami wyrzucili go z boiska może nabrałby do nich szacunku i pokory a tak jest nietykalny i zawsze pokrzywdzony. La Liga ma teraz problem do rozwiązania a mocne słowa pod zarzutem Hiszpanów jako kraju rasistów to trochę nie na miejscu bo to wrzucanie wszystkich do jednego worka i według mnie to tylko zaostrzy cały konflikt .

0

@Xxxbarca4ever
masz trochę ,,,,, i sobie kopiuj, może wtedy będzie to choć trochę zrozumiałe

0

@Xxxbarca4ever W Seria A też grają i problem rasizmu jest ogromny.

0

@Yiamuiaijahaima kibic realu i wszystko jasne

0

@takisobiektos tylko narracja jest trochę inna i otoczka tych wszystkich akcji

0

@Xxxbarca4ever nie zmienia to faktu, że nie da się tego czytać

0

@Yiamuiaijahaima ty chyba masz problemy z podstawami języka polskiego człowieku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?