La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 982 Culés

0

Nie oglądałem wczoraj meczu - grać im się nie chciało czy co? Jak Robert wyglądał?

0

@Yoohoo Zmarnował dwusetkę, zbyt dobrze to nie wyglądał

konto usunięte

5

@Yoohoo gra taka sama jak w całym sezonie tyle ze tym razem MAtS nie uratował.

1

@Yoohoo tym razem pazdzierz zagrała obrona. Oba to potężne błędy, zresztą RSS miało jeszcze sporo innych sytuacji w przeciwieństwie do nas, w drugiej połowie pierwszy strzał to gol w 82 minucie, więc to wiele mówi jak dużo slabsi byliśmy od RSS. Do tego katastrofalny sędzia, oglądać się jego decyzji nie dało, chyba chciał się odkuć za ten brak karnego co wygraliśmy chyba z Osasuna

0

@tbas eh no to cienko. Szkoda trochę MAtSa po tym meczu, ale pewnie uwidocznione były braki Araujo i Pedriego (znowu!)

0

@Yoohoo atak bez pomysłu, Lewy w środku sam, Kessie nie ta liga obowiązkowo out. Kounde kolejny raz bardzo elektryczny, schodzi po 45 minutach. Prawa obrona nikogo nie mamy, jak piszesz brak Pessiego brak pomysłu z przodu, Dembele ogrywa hurtowo po 3,4 ale co z tego jak później nie ma komu podać albo podaje sam nie wie gdzie. RSS 3 podaniami robił 100-tki za każdym razem. Bez grubych wzmocnień ten zespół w przyszłym sezonie nie osiągnie nic, w szczególności w Europie.

0

@tbas teraz to koniecznie trzeba kogoś do ataku. Tu nie ma komu dogrywać, Lewandowski powinien sobie dobijać co mecz jakieś setki. Obejrzę później ten mecz.

0

@Yoohoo no jak nie ma Pedriego to jest kompletnie sam, skrzydła są podwajane, przy Lewym dwóch środkowych i tak wygląda każdy mecz wtedy. To banał dla rywali którzy nie muszą atakować. Później strata, mijanie naszego środka dwoma podaniami i mają groźne sytuacje. Przy RSS wczoraj wyglądaliśmy jak parowy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto okaże się niespodzianką presezonu?