- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1106 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1106 Culés
7
Dzis startujemy z jednym z najlepszych wyscigiow 24h.
Mianowicie Experience ADAC TotalEnergies 24h Nürburgring.
Dzis
13:15 do 15:00 Q1
20:00 do 23:30 Q2
Jutro
13:30 do 14:45 Q3
17:30 do 19-15 TopQualifying
Sobota
16:00 START
135 samochodow w 20 róznych kalsach.
Wszystko na YouTube
Q1
https://www.youtube.com/live/X6_YvHzlRIg?feature=share
Q2
https://www.youtube.com/live/3FbwJHoFYN8?feature=share
Q3
https://www.youtube.com/live/NDR9-XI9BFU?feature=share
TopQualifying
https://www.youtube.com/live/1ZDSbR3Dc8E?feature=share
Race
https://www.youtube.com/live/-QamjyNCypg?feature=share
W kwalifikacjach nie redukuje sie liczba samochodow tylko zmieniaja kierowycy dopiero w TopQuali jada kierowcy ktorzy wykrecili najlepszy czas w Q1 Q2 lub Q3
@lucas/catalan @Kessie @mekston @MesQueUnClub96 @Comentateiro
@NeKenI @fcbarcafan19
1
@SteuerFreiMoney ile samochodów, tymczasem Horner gada że w F1 nie ma miejsca na torach na nowy zespół.
1
@lucas/catalan czyzby sie bal,ze wejdzie ktos nowy lepszy?
To i tak jeszcze nie rokord.Najwiecej bylo cos kolo 180-190.
1
@SteuerFreiMoney w f1 to chyba wszyscy się boją nowego zespołu poza Alpine i McLarenem, dokładnie chodzi mi o Andrettiego. Alpine ma swój interes w tym bo chciałbym mieć zespół kliencki a w McLarenie, Zak Brown to dobry znajomy Andrettiego
1
@lucas/catalancatalan juz nawet Porsche niby niechcieli wpuscic,robia sie malym gangiem.
Ale bez wiekszej konkurencji,kiedys to wszystko stanie jeszcze bardziej w miejscu niz teraz i zrobia sie juz prawdziwe flaki z olejem