La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1700 Culés

6

Najlepsze jest to, że gdyby serio nam chociaż gwiezdneli rzeczy w Lidze mistrzów które się nam należały, i byśmy mogli rywalizować naszym pierwszym garniturem to by była duża szansa, że to my bylibyśmy na miejscu Interu w chwili obecnej.
No i nie zapominajmy o Pique i Garcii, czyli sabotażystach w meczu z Interem

5

@insp1re Gdybam, gdyby to nie było na niby, gdyby...

6

@Mario96w A może byśmy nawet ligi nie wygrali, bo byśmy musieli grać na 3 frontach? Oczywiście ja czysto hipotetycznie spojrzałem na sprawę, tylko boli mnie fakt, iż ocenia się Barcelonę za odpadniecie z Ligi Mistrzów. Mieliśmy bardzo dużo przeszkód na swojej drodze.
Nawet w tej lidze Europy, trafiliśmy na United które było w najlepszym momencie sezonu. Obecnie zlała ich Sevilla. Śmiało można uważać, że w europejskiej przygodzie szczęście nie dopisało ;p

konto usunięte

2

@Mario96w Gdyby Messi strzelił tego karnego z Interem xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?