La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1756 Culés

4

Widzew, ŁKS, Polonia Warszawa, Ruch Chorzów, GKS Bełchatów, Dolcan Ząbki i pewnie wiele więcej o których nie pamietam a teraz może i degradacja Lechii

I w każdym przypadku problemem są pieniądze i wydawane jest więcej niż klub zarobi. W Polsce zarządzenie klubami jest fatalne i ściągane jest mnóstwo szrotu za granicy

Czemu polskie kluby nie chcą postawić na akademie by potem sprzedawać zawodników na zachód?

2

@Herato Bo nie kazdy klub ma akademie i włascicieli majacych łeb na karku.

Poruszyłes ciekawy temet. Moze jesli juz inwestowac w sport to w akademie?

2

@Sulimo Chociaż z drugiej strony Legia ma akademie a czy jacyś ciekawi piłkarze z niej wychodzą?

2

@Herato Ale to tez nie tak ze od razu talenty sie pojawia. Inwestycja w akademie jest opłacalna ale długofalowo

2

@Herato bramkarze. Z Legii wyszło ich całkiem sporo. Fabiański, Szczęsny, Boruc, Majecki, zaraz ten Tobiasz pewnie też pójdzie gdzieś

2

@mrboom do tego Szymański, Rybus i cała masa zawodników grających w innych drużynach ekstraklasy

1

@mrboom @mkord Igor Strzałek, Niezgoda ;)

0

@Herato Dolcan Ząbki-jeden z Fanklubów Legii Warszawa i zgodę z Pogonią Siedlce,kiedyś trenował znany i ceniony ekspert Kanału Sportowego i TVP Sport-Robert Podoliński,nawet kiedyś mało brakowało aby włączyli się pod walkę o ekstraklasę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?